Sherri masiv i te rinjeve ne Fier,reagon policia

Sherri masiv i te rinjeve ne Fier,reagon policia

7700
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 16:00, në lagjen “Apollonia”, Fier, ka ndodhur një konflikt për motive të dobëta midis disa adoleshentëve.

Pas marrjes së njoftimit, është ngritur grupi hetimor dhe është bërë i mundur identifikimi i personave që kanë marrë pjesë në konflikt.

Policia ka shoqëruar disa prej tyre dhe po punohet për shoqërimin e personave të tjerë të identifikuar.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe dokumentimin e plotë të saj.

kliko linkun me posht per te pare pamjet

https://fb.watch/2zcbSgwrPE/

S'KA KOMENTE