Sherr në Vlorë, plagoset me kacavide 37-vjeçari

Sherr në Vlorë, plagoset me kacavide 37-vjeçari

744
SHPËRNDAJE

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 09.07.2022, rreth orës 12:20, pranë “Sheshit të Flamurit”, Vlorë, dyshohet se pas një konflikti të çastit, është dëmtuar me kaçavidë, shtetasi E. M, 37 vjeç, i cili është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikim dhe kapjen e autorit si dhe për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE