Sherr në ditën e parë të shkollës te “Kongresi i Lushnjës”, konfliktohen...

Sherr në ditën e parë të shkollës te “Kongresi i Lushnjës”, konfliktohen prindërit me drejtoreshën

3438
SHPËRNDAJE

Një konflikt ka ndodhur pasditen e kësaj të hënë, në shkollën 9-vjeçare “Kongresi i Lushnjës”, në ditën e parë të vitit të ri shkollor.

Mësohet se disa prindër janë përfshirë në konflikt me drejtoreshën e kësaj shkolle, për shkak të ngarkesës dhe ndërrimit të orareve të mësimdhënies.

Sikurse duket në fotot e shkrepura nga LSA, është dashur ndërhyrja e efektivëve të policisë për shuarjen e konfliktit.

S'KA KOMENTE