Sherr mes te rinjeve, plagoset me thike 19 vjecari

Sherr mes te rinjeve, plagoset me thike 19 vjecari

1217
SHPËRNDAJE

Sherr banal mes të rinjsh, përfundon në spital i goditur me thikë një i ri

Elton Kondaj 19 vjec nga vlora me plag prerse, dërgohet ne sale
Vijon…
Vlorë/Informacion paraprak
Më datë 23.08.2022, rreth orës 19:40, në bulevardin “Ismail Qemali”, Vlorë, dyshohet se pas një konflikti të çastit, është dëmtuar me mjet prerës thikë, shtetasi E. K, 19 vjeç, i cili është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikim dhe kapjen e autorit si dhe për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE