Sherr me thika,plagoset një person

Sherr me thika,plagoset një person

756
SHPËRNDAJE

Një person ka mbetur i plagosur në lagjen Rus në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, në hyrje të tregut.Mësohet se pas një sherri mes dy personash, njëri ka nxjerre thikën duke e qëlluar në bark, tjetrin.Për pasoje, ai ka marre plage të rënda dhe është kërkuar menjëherë ndërhyrja e ambulancës. Ai është transportuar me urgjencë ne Spitalin Rajonal të Shkodrës.

S'KA KOMENTE