Sherr me thika ne Vlorë mes komshinjve

Sherr me thika ne Vlorë mes komshinjve

149
SHPËRNDAJE

Një sherr me thika ka ndodhur disa minuta më parë në Vlorë me ujin e ftohte prane Lungomares. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në katin e 6-të të një pallati, ku janë përfshirë dy komshinj.

Dyshohet se gjatë konfliktit me armë të ftohta ka dhe persona të plagosur. Ndërkohë që nuk dihet shkaqet e ngjarjes por njoftimet e para kane thene se shkak ka qene parkimi Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur policia, dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

S'KA KOMENTE