Sherr me thika ,ndërron jetë një person ,nje tjeter plagoset

Sherr me thika ,ndërron jetë një person ,nje tjeter plagoset

4529
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maliq ku një person është goditur me thikë dhe më pas ka ndërruar jetë. Mësohet se viktima ka ndërruar jetë në spital. Vrasja ka ndodhur në fshatin Rembec të Maliqit.

Sipas burimeve , i vdekur ka mbetur Nesti Kusari. Ai është dërguar me urgjencë në spital, por nuk ka mundur të mbijetojë për shkak të plagëve të marra.

Autori i këtij krimi është Velo Azizllari. Burimet bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur pas një sherri.

S'KA KOMENTE