Sherr dhe dhune midis dy vajzave ne Fier, policia procedon 19 vjecaren

Sherr dhe dhune midis dy vajzave ne Fier, policia procedon 19 vjecaren

5457
SHPËRNDAJE

DVP Fier

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier proceduan penalisht për veprat penale “Kanosja” dhe “Dëmtime të tjera me dashje”, shtetasen S. G., 19 vjeçe, banuese në Fier, pasi dyshohet se ka rrahur dhe ka kanosur një shtetase 16 vjeçe.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

S'KA KOMENTE