Vethelmohet me fotoksine 19 vjecarja nga Fieri

Vethelmohet me fotoksine 19 vjecarja nga Fieri

454
SHPËRNDAJE

Sipas informacionit nga policia vajza adoleshente me iniciale A.P., ka konsumuar fotoksinë në banesën ku jetonte në lagjen “Afrim i Ri”.Ngjarja ka ndodhur nje dite me pare

Ajo është gjetur nga familjarë në gjendje të rëndë dhe është transportuar në spital, ku ka ndërruar jetë rreth orës 14:45 te dites djeshme

Dyshohet se vajza ka konsumuar fotoksinë në gjendje të rënduar psikologjike. Materialet për rastin i kaluan për vlerësim Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Fier.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.