Quell lehteson dhimbjet kronike

Quell lehteson dhimbjet kronike

64
SHPËRNDAJE

Nje nga pajisjet me te mira teknologjike te vitit2016 eshte dhe Quell.

Ajo është një paisje e cila shërben për lehtësimin e dhimbjeve kronike, dërgon një mesazh ndijor se ju keni dhimbje dhe e transmeton këtë mesazh në tru.

Kështu truri prodhon një reagim të natyrshëm për të ndaluar dhimbjen kudo që ajo ndodh.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.