Nje 22 vjecar ka humbur jeten ne Cakran,Fier, prokuroria nis hetimet

Nje 22 vjecar ka humbur jeten ne Cakran,Fier, prokuroria nis hetimet

1163
SHPËRNDAJE

Nje tjeter i ri ka humbur jeten ne Cakran te Fierit. Sipas policise se shtetit mesohet se nje 22 vjecar nga Cakrani ka humbur jeten per shkaqe natyrore. Ai edhte derguar ne qendren shendetedore ne Cakran nderkohe edhe pse nuk ka pasur shenja dhune ne trup , prokuroria nis hetimet.

Më datë 19.02.2018, në qendrën shëndetësore Cakran, është dërguar nga familjarët i vdekur, shtetasi P.I, vjeç 22, banues në fshatin Cakran. Nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja është natyrale. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier, për vlerësim.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.