Fier:Pi vaj hashashi,perfundon ne spital i helmuar dhe me pas arrestohet 33...

Fier:Pi vaj hashashi,perfundon ne spital i helmuar dhe me pas arrestohet 33 vjecari

769
SHPËRNDAJE

Fier

Më datë 19.02.2018, u arrestua në flagrancë shtetasi L.B, vjeç 33, banues në lagjen Dukas, Patos, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, pasi dyshohet të jetë intoksikuar me lëndë narkotike.

Në banesë u gjetën e bllokuan me cilësinë e provës materiale, një sasi lënde narkotike e llojit Cannabis Sativa, një armë zjarri pistoletë si dhe 2 krehëra me  22 fishekë. Parashikuar nga nenet 283/a e 278/2 të Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.