Fier:Kundershton kontrollin e AKU Ne dyqanin e tij te mishit procedohet

Fier:Kundershton kontrollin e AKU Ne dyqanin e tij te mishit procedohet

293
SHPËRNDAJE

Komisariati i Policisë Fier

Më datë 11.01.2018, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier, për shtetasin B.K vjeç 57, banues në fshatin Cakran, pasi dyshohet se në fshatin Cakran, ka kundërshtuar punonjësit e Drejtorisë së Përgjithshme AKU Tiranë dhe Fier, për kontrollin në dyqanin e tij të mishit. Neni 235/1 Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.