Shembet tavani i nje karburanti, mbetet i vdekur nje person

Shembet tavani i nje karburanti, mbetet i vdekur nje person

248
SHPËRNDAJE

Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të qyetetit të Shkodrës.

Një person ka vdekur pasi është shembur pjesa e sipërme e tavanit të një karburanti nga rëndesa e dëborës. viktima është Tonin Loci, punonjësi i karburantit.

Burime bëjnë ne dije se pasi është shembur çati ka marrë flakë dhe personi nuk ka mundur të lëviz.

Ndërkohë bëhet e ditur se është stakuar energjia që mos të shpërthejë flaka. Viktima nuk u ka mbijetuar dot plagëve, pasi është dëmtuar rëndë.

S'KA KOMENTE