Shembet muri i stadiumit në Ballsh, zë poshtë disa makina 

Shembet muri i stadiumit në Ballsh, zë poshtë disa makina 

746
SHPËRNDAJE

Bylisi dhe Laçi kane luajtur në ndeshjen e javës së 13-të të “Abissnet Superiore”. Por përpara se të niste kjo sfidë diçka e pazakontë ka ndodhur në “Adush Muça” të Ballshit. Medohet se një pjesë e rrethimit të stadiumit “Adush Muça” është shembur për shkak të shirave që kanë renë orët e fundit.

Nga shembja e murit janë dëmtuar tre makina që ishin të parkuara afër stadiumit, teksa për fat të mirë nuk ka pasur persona të lënduar.

S'KA KOMENTE