Sekuestrohen mbi 2 tonë kokainë në Kosovë, kaluan me kamion nga Porti...

Sekuestrohen mbi 2 tonë kokainë në Kosovë, kaluan me kamion nga Porti i Durrësit

203
SHPËRNDAJE

Sekuestrohen mbi 2 tonë kokainë në Kosovë. Një super operacion është kryer në bashkëpunim mes forcave italiane dhe shqiptare.

“TCH” mëson se 2 tonë e 200 kg kokainë janë sekuestruar në Kosovë. Mendohet se kamioni kaloi nga porti i Durrësit dhe kamioni kishte një ngarkesë bananesh dhe se prej 10 ditësh ishte në vëzhgim.

S'KA KOMENTE