Sekuestrohen 100 mije paund cash në Portin e Durrësit

Sekuestrohen 100 mije paund cash në Portin e Durrësit

194
SHPËRNDAJE

Policia e Durrësit ka sekuestruar një sasi prej 100 mije paundësh cash në port.

Sasia vinte nga Anglia dhe paratë janë gjetur në një furgon të bardhë. Parate ishin fshehur ne shasine e automjetit nderkohe qe shoferi ka thene se nuk ka pasur dijeni . 20 vjecari O. Sefolli nga Hasi, ka pohuar se nuk ishte në dijeni të sasisë së parave pasi ai bënte transport mallrash Angli-Shqipëri.

S'KA KOMENTE