Rrufeja godet 46 vjecarin qe peshkonte, humb jeten

Rrufeja godet 46 vjecarin qe peshkonte, humb jeten

677
SHPËRNDAJE

Divjakë
Informacion paraprak

Në orët e para të mëngjesit, në Lagunën e Karavastas është gjetur pa shenja jete shtetasi A.Sh, 46 vjeç, banues në Divjakë.

Nga veprimet e para hetimore rezulton se ky shtetas ka qënë duke peshkuar me varkë në lagunën e Karavastasë dhe gjatë natës dyshohet të jetë goditur nga një shkarkesë elektrike (rrufe).

Po kryhen veprimet proceduriale dhe hetimore për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

S'KA KOMENTE