Ronela Hajati është fituese e Festivalit të Këngës në RTSH.

Ronela Hajati është fituese e Festivalit të Këngës në RTSH.

174
SHPËRNDAJE

Ronela Hajati është fituese e Festivalit të Këngës në RTSH.

Hajati do të ketë keshtu edhe përfaqesuesja e Shqiperise në Eurovizion.

Në vendin e dyte u rendit Alban Ramosaj. Rezarta Smaja dhe Eldis Ajeti, morën të dy çmimin e tretë.

Në fjalen pershendetese, Hajati tha se trofeun ia dedikon babit te saj te ndjere.

S'KA KOMENTE