Rinisin fluturimet emergjente ditën e sotme, nisen pasagjerët e parë për në...

Rinisin fluturimet emergjente ditën e sotme, nisen pasagjerët e parë për në Dubai

198
SHPËRNDAJE

Ditën e sotme pritet të rinis dhe udhëtimi i pasagjerëve në Rinas, ku avioni i parë që pritet të ngrihet është një avion pasagjerësh drejt Dubait.

S'KA KOMENTE