Reshjet e shiut ne Vlore permbytin rruget

Reshjet e shiut ne Vlore permbytin rruget

35
SHPËRNDAJE

Reshjet e shiut të rëna përgjatë natës kanë shkaktuar probleme në disa zona të qytetit të Vlorë. Si pasoje e reshjeve me intensitet të lartë, jane shfaqur probleme ne disa rruge dhe lagje te qytetit bregdetar

Përgjatë gjithë natës është punuar intensivisht nga ana e ujësjellësit dhe punonjësve të bashkisë për të tërhequr ujin, ndërkohë që pritet që reshje intensive të ketë dhe në ditët në vijim.

S'KA KOMENTE