Rama shpall fitoren , fton te gjithe ne feste

Rama shpall fitoren , fton te gjithe ne feste

256
SHPËRNDAJE

Edi Rama është gati të shpallë fitoren pasditen e sotme. Pas projeksioneve me 73 mandate dhe me më shumë se 90% kuti të numëruara Ai ka paralajmëruar festën me një postim në “Facebook” ku i fton të gjithë në atë që e quan përqafimin e fitores teksa shfaqet më i buzëqeshur se kurrë.

Rama shkruan: 

Sot në 18.00, në Sheshin Skënderbej, skuadra kampione e patronazhistëve, koordinatorëve, drejtuesve, deputetëve dhe kush të dojë të na bashkohet për përqafimin e fitores❤️ #PS12🌹#Fitore💪 #Kampionë”

S'KA KOMENTE