Rama reagon për ngjarjen në Kavajë: Autori s’ka lidhje me PS!

Rama reagon për ngjarjen në Kavajë: Autori s’ka lidhje me PS!

51
SHPËRNDAJE

Kreu i qeverisë Edi Rama ka reaguar sërish për ngjarjen e ndodhur në Kavajë, ku u plagos me armë zyrtari i PD-së Bledar Okshtuni, duke thënë se nuk kishte asnjë motiv politik.

Duke iu referuar një video nga arratia që kanë shpërndarë fillimisht njerëz pranë qeverisë, Rama thotë se ngjarja nuk kishte lidhje me partinë që ai drejton, dhe se u përdor në mënyrë skandaloze nga PD.

Është krejt e qartë që ngjarja e Kavajës s’ka asnjë motiv politik!Autori s’ka asnjë lidhje me PS, përkundrazi është militant i PD! PD s’ka faj për ngjarjen po për politizimin skandaloz! Lulëzim bëhu burrë, ndahu nga Iliri e Saliu, boll bëre kukullën e të paudhëve pa din e iman!

S'KA KOMENTE