Rama publikon emrat e parë në lista në Fier dhe 11 qarqe

Rama publikon emrat e parë në lista në Fier dhe 11 qarqe

1325
SHPËRNDAJE

Pranvera Resulaj në Vlorë

Greta Duraku në Kukës

Eni Zake në Korçë

Lavdrim Krashi në Dibër

Hatixhe Konomi Berat

Najada Çomo dhe Luljeta Bozo në Tiranë

Erion Braçe në Fier

Evis Kushi në Elbasan

Mirela Kumbaro në Gjirokastër

Lindita Nikolla në Kurbin

Milva Ekonomi në Durrës

S'KA KOMENTE