Rama porosit deputetët e PS: Mos replikoni dhe mos u provokoni nga...

Rama porosit deputetët e PS: Mos replikoni dhe mos u provokoni nga opozita!

36
SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një mbledhje me grupin parlamentar të Partisë Socialiste, para nisjes së seancës plenare në Kuvend. 

Rama i ka kërkuar të gjithë deputetëve të tij të mos provokohen nga opozita në Kuvend.

“Mos replikoni dhe mos u provokoni nga opozita. Mbroni ligjet që do shqyrtohen në seancat parlamentare”, mësohet t’iu ketë thënë Rama deputetëve të PS.

S'KA KOMENTE