Rama pas mbledhjes se kryesise :” Do bejme ndryshimet e duhura”

Rama pas mbledhjes se kryesise :” Do bejme ndryshimet e duhura”

91
SHPËRNDAJE

Ka zgjatur 5 orë me debate mbledhja e kryesisë së PS-së.

Duke folur për mediat pas këtij takimi, kreu i PS-së Edi Rama është shprehur se do të bëhen të gjitha ndryshimet e duhura.

I pyetur nga gazetarët për ndryshime në qeveri e parti, Rama nuk i ka mohuar. ‘Hap pas hapi, gjithçka me radhë’, u shpreh kreu i PS-së, ndersa paralajmeroi se me mediat do te flitet pas 4 ditesh ne asamblene e jashtezakonshme te PS.

‘Hap pas hapi, gjithçka me radhë’, u shpreh kreu i PS-së.

‘Kemi pasur një debat të gjatë në një proces reflektimi që merr shtysë nga protesta e studentëve.

Protesta studentore na dha një shuplakë dhe ka pasur dinamikën e saj’, deklaroi ndër të tjera Edi Rama.https://www.facebook.com/edirama.al/videos/2262508410688074/

S'KA KOMENTE