Rama: Nga e hëna, leja e re e qarkullimit me standardet e...

Rama: Nga e hëna, leja e re e qarkullimit me standardet e BE

386
SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama nëpërmjet një reagimi në Facebook njofton se që nga dita e hënë leja e re e qarkullimit të mjetit, do të jetë plotësisht në standardet e BE.

Statusi:

Kjo është leja e re e qarkullimit të mjetit, që prej të hënës do të jetë plotësisht në standardet e BE-së

Stop orvatjeve dhe me një pagesë ku kostot ulen me 40%, tashmë leja e re e qarkullimit unifikon përfundimisht dokumentet e mjetit në një të vetme

*Leja e re NUK do të jetë e detyrueshme për qytetarët që kanë lejen aktuale të mjetit

S'KA KOMENTE