Rama me ministrat:Shume pune per te bere ne vitin qe sapo hymë

Rama me ministrat:Shume pune per te bere ne vitin qe sapo hymë

43
SHPËRNDAJE

Kryeministri i vendit, Edi Rama pasditen e sotme zhvilloi një mbledhje qeverie. Përmes një postimi në Facebook, kreu i qeverisë thekson se në vitin ku sapo hymë ka shumë punë për të bërë.

Rama: Projekte konkrete dhe punë konkrete, për rezultate konkrete në vitin ku sapo hymë.

Shumë për të thënë, po sidomos shumë për të bërë, duke pasur çdo ditë parasysh mbi të gjitha ata që kanë më shumë nevojë.

Lajmi në përditësim…

S'KA KOMENTE