Rama: Kemi siguruar 1 MLN vaksina, kontraktuam 500 mijë

Rama: Kemi siguruar 1 MLN vaksina, kontraktuam 500 mijë

68
SHPËRNDAJE

Rama shkruan:
Kemi siguruar 1 milionë vaksina të tjera. Kontraktuam për momentin gjysmë milionë doza brenda 60 ditësh. Sjellim sot në Tiranë 192 mijë. Për më shumë pas pak orësh në Rinas dhe kur ju them do t’ia dalim, mos e dyshoni kurrë që do t’ia dalim.

S'KA KOMENTE