Rama jep lajmin:Fluturime duke filluar nga 12 euro në Kukës

Rama jep lajmin:Fluturime duke filluar nga 12 euro në Kukës

211
SHPËRNDAJE


Aeroporti “Flatrat e Veriut” në Kukës ka marrë licensimet e duhura dhe do të fillojë fluturimet nga Kukësi drejt Zyrihut dhe Stambollit duke filluar nga 15 korriku.

Lajmin e bën të ditur kryeministri Edi Rama, i cili shprehet se ndërtimi i këtij aeroporti nuk ishte vetëm për fushatë.

Se ç’ishin ca miq që thoshin Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit ishte sa për fushatë, po unë s’bëj asgjë sa për fushatë dhe çfarë bëj e them e çfarë them e bëj, kështu që bujrum me Air Albanian në portën e hapur të qiellit të Kukësit

Po nuk mbaron me kaq, lajme të tjera nga ky front së shpejti

*** 1€ + taksat domethënë:

Kukës – Zyrih 12 EUR,

Zyrih – Kukës 28.66 EUR,

Kukës – Stamboll 12 EUR,

Stamboll – Kukës 23 EUR

S'KA KOMENTE