Rama jep lajmin: Sot nis puna në kantierin e Tunelit të Llogarasë

Rama jep lajmin: Sot nis puna në kantierin e Tunelit të Llogarasë

82
SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama ka dhënë lajmin se sot nis puna në kantierin e Tunelit të Llogarasë.

Ai ka publikuar një video nga veprat infrastrukturore në vend, teksa shkruan se sot do të nisë puna edhe në kantierin e Tunelit të Llogarasë.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe sot kur nisim punën në kantierin e Tunelit të Llogarasë, ju përshëndes me këtë videokartolinë, duke ju uruar të diel të qetë🙏”shkruan Rama në postimin e tij.

https://fb.watch/9gyA8HU2eM/

S'KA KOMENTE