Rama e nis ditën me pamje nga Tuneli i Llogarasë, vazhdojnë punimet...

Rama e nis ditën me pamje nga Tuneli i Llogarasë, vazhdojnë punimet për hapjen e tubit të dytë

36
SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një postim në rrjetin social “facebook”, ku ka ndarë pamje nga punimet në Tunelin e Llogarasë.

MIRËMËNGJES

dhe nga Tuneli i Llogarasë, ku pas hapjes 100% të tubit të parë në tunelin me gjatësi prej 6 km vazhdojnë punimet për hapjen e tubit të dytë i cili deri tani ka arritur në 4.670 metra, dhe ku në total janë hapur 9 tunele lidhëse nga 11 gjithsej, ju uroj një fundjavë të mbarë

S'KA KOMENTE