VIDEO/ Kapet me droge ne Itali  i riu shqiptar

VIDEO/ Kapet me droge ne Itali  i riu shqiptar

102
SHPËRNDAJE

Në Bari të Italisë është sekuestruar sasia e radhës e drogës që vinte nga Shqipëria.
Siç raportojnë sot mediat lokale, 25 kg drogë është sekuestruar në portin e Barit, nga “Guardia di Finanza” dhe një shqiptar është arrestuar.
Lënda narkotike ishte fshehur në një kamion që drejtohej nga 27-vjeçari shqiptar, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur.
Ai është vënë në pranga për trafik ndërkombëtar droge.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.