Thaçi: Paqe, mirëqenie dhe gëzime në familjet tuaja

Thaçi: Paqe, mirëqenie dhe gëzime në familjet tuaja

75
SHPËRNDAJE

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka uruar të gjithë besimtarët mysliman me rastin e festës së Fitër Bajramit.

Në një postim në statusin e tij Facebook, pasditen e së hënës, presidenti Thaçi, shprehet se: “Të gjithë besimtarëve myslimanë ju uroj, festën e Fitër Bajramit. Në këtë festë, e cila vjen pas agjërimit të muajit të bekuar të Ramazanit, ne ndajmë me njëri-tjetrin vlerat e sakrificës, solidaritetit, devotshmërisë dhe unitetit”.

“Paqe, mirëqenie dhe shumë gëzime në familjet tuaja. HTH”, shkruan Thaçi.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.