Thaci fiton presidencen po humbet sondazhin

Thaci fiton presidencen po humbet sondazhin

36
SHPËRNDAJE

Pyetjes nese Hashim Thaci eshte apo jo presidenti qe duan qytetaret ka vetem nje pergjigje, jo. Ai nuk eshte nje president i mire, ai eshte sipas ketij sondazhi mbase presidenti me i keq qe ka patur dhe do te kete Kosova.

A është Hashim Thaçi presidenti i duhur për Kosovën?

  • Po (5954)
    22.6%
  • Jo (19496)
    74.1%
  • Nuk e di (862)
    3.3%

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.