Shkaterrohet banda shqiptare e kokaines

Shkaterrohet banda shqiptare e kokaines

83
SHPËRNDAJE

Policia financiare italaine e qytetit të Leçes ka ekzekutuat mëngjesin e sotëm urdhëra arrestin ndaj 19 personave anëtarë të një organizate italo-shqiptare që merrej me trafikun e kokainës, heroinës dhe marijaunës.Gjatë arrestimeve policia e Leçes ka sekuestruar drogë, armë të tipit kallashnikov e municione.

Arresimet e 19 personave janë ekzekutuar me urdhër të prokurorit të sektorit të antimafias së Prokurorisë së Leces Guglielmo Cataldi.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.