Policia Italiane ka shkaterruar nje bande shqiptare e trafikut të kokainës 

Policia Italiane ka shkaterruar nje bande shqiptare e trafikut të kokainës 

37
SHPËRNDAJE

Policia italiane ka shkatërruar një bandë kriminale shqiptare e trafikut të kokainës në Itali dhe në Evropën veriore.Mediat italiane shkruajnë se banda shqiptare akuzohet edhe për vjedhje dhe grabitje.Operacioni është realizuar në Venecia, ndërsa janë lëshuar edhe shumë urdhër arreste. Po ashtu në cilësinë e provës materiale u sekuestruan edhe 10 kilogramë kokainë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.