Mirupafshim mik i madh i Kosovës, Joe Biden

Mirupafshim mik i madh i Kosovës, Joe Biden

53
SHPËRNDAJE

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka përcjellë në aeroportin e Prishtinës zëvendëspresidentit e SHBA-së, Joe Biden.

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Veseli, nëpërmjet një postimi në statusin e tij social Facebook pasditen e së mërkurës, shprehet: “Pata nderin ta përcjell dhe falënderoj për vizitën në Kosovë, zëvendëspresidentin Biden”.

“Mirupafshim mik i madh i Kosovës. K.V”, shkruan Veseli, duke postuar njëherazi edhe fotot e përshëndetjes me zëvendëspresidentit të SHBA-së, Joe Biden.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.