Me 62 vota “pro” u votua Qeveria e Kosovës udhëhequr nga Ramush...

Me 62 vota “pro” u votua Qeveria e Kosovës udhëhequr nga Ramush Haradinaj

29
SHPËRNDAJE

Me 62 vota “pro” u votua Qeveria e Kosovës udhëhequr nga Ramush Haradinaj. Nga të pranishmit nuk kishte asnjë votë kundër e një abstenim nga Zafir Berisha. Në votim nuk kanë marrë pjesë deputetet e LDK, Alternativës dhe Vetëvendosjes që e kanë lëshuar sallën e Kuvendit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.