Lekundje te forta termeti ndjehen ne Shqiperine e Veriut

Lekundje te forta termeti ndjehen ne Shqiperine e Veriut

34
SHPËRNDAJE

Lwkundje tw forta te tokes jane ndjere kete mesdite ne Veri te Shqiperise. Qendra e sizmologjike europiane ka rregjistruar ne oren 11:46 minuta lekundje te tokes me nje magnitude prej 5.4 balle. Termeti ka ndodhur ne territorin e Malit te Zi ndersa lekundjet e firta jane ndjere edhe ne Shkoder , Lezhe dhe Kukes.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.