Grekët në protestë kundër emrit të Maqedonisë/LIVE nga Athina

Grekët në protestë kundër emrit të Maqedonisë/LIVE nga Athina

21
SHPËRNDAJE

“Selaniku e tha, tani radhën e ka Athina të brohoras: Maqedonia është një dhe greke”, kanë porositur organizatorët e protestës publikuar në rrjetet sociale.Pritshmëritë e organizatorëve janë se sot do të ketë së paku 1 milion protestues.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.