Bora mbulon thuajse gjithë Italinë

Bora mbulon thuajse gjithë Italinë

43
SHPËRNDAJE

Bora ka rënë pothuajse në të gjithë Italinë per 25 Prillin
Festa e Clirimit e ka gjetur shtetin fqinj me temperatura -4 gradë celsius dhe me dëborën që arrin nga 5-10 cm në zona deri ne 850 metra mbi nivelin e detit.
Zonat më të prekura janë Umbria në Folignate, por edhe në Castelluccio të Norcia. Koha e paqëndrueshme do vazhdojë edhe në ditët në vijim.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.