Video/Shembet ura ne Milano

Video/Shembet ura ne Milano

138
SHPËRNDAJE

Nje ure eshte shembur ne autostraden Milano-Lecce duke shkaktuar nje tmerr te vertet per drejtuesit e automjeteve qe pane skenen e shembjes se ures dhe zenies poshte tw disa automjeteve. Hetimet kane nisur ndersa mendohet se shkak i renies se ures ka qene cilesia e dobet punimeve

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.