Qëlloi me shkop për vdekje babain, kush është 25-vjeçari i arrestuar ne...

Qëlloi me shkop për vdekje babain, kush është 25-vjeçari i arrestuar ne Roskovec

1153
SHPËRNDAJE

I riu që shihni në foto është Erdis Rapi, i cili qëlloi me sende të forta babain e tij, duke i shkaktuar atij vdekjen. 

Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Luar të Roskovecit. Mesohet se sherri si fillim mes 25-vjeçarit dhe babait të tij, Dhori Rapi, ka qenë me fjalë e më pas ka nisur me konfrontim fizik. 

Pasi e ka qëlluar me grushte disa herë, i riu e ka goditur 52-vjeçarin me një shkop, duke i shkaktuar atij vdekjen e menjëhershme. Mesohet se të dy, babë e bir vuanin nga probleme të shëndetit mendor.

S'KA KOMENTE