Qellohet me arme automatike nje lokal ne Fier

Qellohet me arme automatike nje lokal ne Fier

1801
SHPËRNDAJE

Qellohet me arme zjarri nje lokal ne qytetin e Fierit. Lokali ndodhet ne lagjen “Kastriot”. Ngjarja ka ndodhur ne mesnate kur lokali nuk ka pasur njerez dhe ka qene i mbyllur.Nuk dihen ende arsyet e ketij sulmi me arme ndaj lokalit ndersa banoret ku ndodhet lokali jane tmeruar kur kane degjuar ne mesnate bresherin e automatikut.

Ne vendngjarje sipas burimeve te informacionit nuk eshtw gjetur asnje gezhoje ne vendngjarje por jane gjetur gjurme qe mund te cojne ne identifikimin e autoreve. Policia ka shkuar ne venngjarje ndersa ka marr pamjet filmike te kamerave tw sigurise te bizneseve prane lokalit ku ndodhi ngjarja

S'KA KOMENTE