Pushuesit “braktisin” Dhërmiun në kete fundjavë

Pushuesit “braktisin” Dhërmiun në kete fundjavë

185
SHPËRNDAJE

Plazhi i Dhërmiut është braktisur nga turistët .Kjo situate eshte e pazakonte per plazhin ne fjale sidomos ne ditet e djela si kjo e sotmja.Ne pamje shihen qarte shezlonget bosh. Megjithate e gjitha kjo situate e ka nje shpjegim për shkak të çmimeve të kripura, pushuesit kanë vendosur që këtë fundjavë mos të zgjedhin Dhërmiun.

Kujtojme se cmimet e nje shezlongu ne Dhermi shkojne nga 2000 mije leke te reja deri ne 5000 lek te reja po te shtosh ketu edhe menune e ushqimeve dhe pijeve te rritura ne restorante

S'KA KOMENTE