Pushime dhe veshje te shtrenjta te Vipave shqiptar i kane bere pershtypje...

Pushime dhe veshje te shtrenjta te Vipave shqiptar i kane bere pershtypje edhe “Daily Mail”

146
SHPËRNDAJE

Prestigjozia britanike “Daily Mail” ka shkruar për pushimet luksoze të figurave më të njohura publike, ku mes tyre është edhe shqiptarja Morena Taraku.

Mes të tjerash,  në artikullin dedikuar artistes shqiptare, “Daily Mail” vë theksin edhe te veshjet me stil dhe një byzylyk ari të markës së njohur ‘Carter’, që ajo e mban në kyçin e dorës.

“Këngëtarja shqiptare dhe ish-mbretëresha e bukurisë, Morena Taraku, kapi një byzylyk prej ari të bardhë dhe diamanti prej 290,000 paund “Cartier” (foto në kyçin e dorës”.

Më tej, në shkrim publikohen edhe foto të “VIP-ave” të tjerë anë e mbanë botës, që bëjnë pushime luksoze, që siç thekson “Daily Mail”, “Për shumë prej nesh, ideja e një pushimi veror jashtë vendit nuk është ende asgjë më shumë se një ëndërr e largët e mbushur me komplikime”.

Ena

https://www.dailymail.co.uk/femail/article-9876233/Rich-kids-summer-private-jets-lavish-shopping-sprees-worlds-elite-jet-off.html?ito=native_share_article-top

S'KA KOMENTE