Protesta kundër rritjes së çmimeve, qytetarët durrsakë bllokojnë autostradën Tiranë-Durrës

Protesta kundër rritjes së çmimeve, qytetarët durrsakë bllokojnë autostradën Tiranë-Durrës

60
SHPËRNDAJE

Protestë masive dhe në Durrës kundër rritjes së çmimeve dhe sidomos të karburanteve. 

Mesohet se dhjetëra qytetarë kanë nisur protestën në qendër të qytetit të Durrësit, teksa më pas kanë bllokuar autostradën Tiranë-Durrës, duke mos lejuar lëvizjen e makinave. Forca policie ndodhen në vend.

S'KA KOMENTE