Prezantohet ne Fier drejtuesi politik i PS Taulant Balla

Prezantohet ne Fier drejtuesi politik i PS Taulant Balla

1120
SHPËRNDAJE

Pas vendimeve te Kongresit te PS dhe riorganizimit te PS ka nisur reformimin e strukturave organizative ne kete parti. Sekretari i Pergjithshem i PS Damian Gjiknuri ka nisur nje tur per te filluar punen organizative te PS . Ne pasditen e sotme ne seline roze te PS Fier eshte bere prezantimi i drejtuesit politik te Qarkut Fier Taulant Balla njeherazi edhe kryetar i grupit parlamentar te PS . Gjiknuri eshte shprehur se Fieri nuk ka pasur rezultatet e pritshme ne zgjedhjet e fundit te 25 prillit ndaj dhe duhet nje analize e thelle per tu bere . Kjo analize ka thene Gjiknuri do te kete edhe ndryshim te strukturave .Ne kete takim te sotem kane marre pjese anetare te asamblese te PS Qarkut Fier, Kryetar te 6 Bashkive dhe 9 deputet te PS Fier

S'KA KOMENTE