“Porti i Durrësit si projekti për Manhatanin e Zagrebit”, Rama kërkon falje...

“Porti i Durrësit si projekti për Manhatanin e Zagrebit”, Rama kërkon falje për postimin e lajmit: Kërkoj ndjesë për nxitimin

98
SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me postimin që bëri dje mbi kompaninë Alabar që do të ndërtojë portin e Durrësit. 

Ai sqaroi dhe postimin mbi “Manhatanin e Zagrebit”, ku theksoi se një kontroll i thjeshtë do të mjaftonte për të mos gabuar, ndersa ka kerkuar falje.

REAGIMI
Postimi i djeshëm mbi “Manhatanin e Zagrebit”nuk reflekton të vërtetën e ecurisë së mëtejshme të projektit dhe kërkoj ndjesë për nxitimin!Një kontroll i thjeshtë do mjaftonte për të mos gabuar, por kush s’është gënjeshtar as bën sikur s’ka gjë as nuk justifikohet,po kërkon falje!

S'KA KOMENTE